Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 od naj noviot model

27 999 ЕУР

Се продава од: Audi A4 Вчера 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Prodavam Audi A4 dizel,avtomatik,posleden model,prv gazda,kupen od porsche skopje,redovno servisiran vo ovlasten servis,komplet servisiran pred 3000km,novi zimski gumi mishelin,bez zameni.
Audi A4
070312044
Leaflet
Кон почеток