Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4

10 500 ЕУР

Се продава од: Habib 21 окт. 18:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Oprema:
*Aluminiumski bandazi
*Klimatronik
*ABSkocnici
*ESP kontrola na prolizguvanje
*Multimedija,aux,Bluetooth
*Autohold
*Bordkompjuter
*Parking senzori
*Kozen volan
*Komandi na volan
*Tempomat
*Elektrika na prozori i retrovizori
*Centralno zaklucuvanje
*Svetla za magla
*Senzori za dozd i svetla
Oprema:
*Aluminiumski bandazi
*Klimatronik
*ABSkocnici
*ESP kontrola na prolizguvanje
*Multimedija,aux,Bluetooth
*Autohold
*Bordkompjuter
*Parking senzori
*Kozen volan
*Komandi na volan
*Tempomat
*Elektrika na prozori i retrovizori
*Centralno zaklucuvanje
*Svetla za magla
*Senzori za dozd i svetla
Automatic Tiprtronic Menuvac
17.8.2020 servis komplet
Bez Zameni
Кон почеток