Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 143KS EURO 5 OCARINETO

Се продава од: VLATKO 02 ноем. 09:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4

AUDI A4 2.0 TDI 143KS--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2012)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-TEMPOMAT;
-START/STOP SISTEM;
-6 STEPEN MENUVAC;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINUMSKI BANDAZI;
-METALIK BOJA;
-DVA KLUCA;
-HROM LAJSNI;
-EURO 5;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
--------I N F O:(071/252-444)-----
Нема посетени огласи
Кон почеток