Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1,9 TDI 110 ks

2 400 ЕУР

Се продава од: AD 09 дек. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.140 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A4
-Redovna servisirana, najdobar motor na VW
- Smeneti Rameni Sponi, ulje pred 1 nedela
-Nov Akumulator
-4 Sava Novi zimski gumi
-mala potrosuvacka
Vredi da se vidi,
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON
Leaflet
Кон почеток