Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0TDI 140ks -07

5 800 ЕУР

Се продава од: AUDI 02 дек. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 12.410 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Universal
Марка
Audi
Модел
A4
PRODAVAM
AUDI A4 KARAVAN
2.0TDI 140ks
12/2007 GOD
FULL OPREMA
SERVISNA KNISKA
4 NOVI GUMI M+S
NOVI PLOCKI NAPRED I NAZAD
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

ZA POVEKE INFO SAMO NA SLEDNITE BROEVI:
072/275-659
078/663-032
Leaflet
Кон почеток