Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0TDI 143HP

9 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 05 окт. 12:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC 20 800 ЕУР
VW Touran 1.6TDI 110HP BLUEMOTION 13 900 ЕУР
Peugeot 208 1.6 BlueHDI 100HP [ ТОВАРНО ] 6 700 ЕУР
Audi A8 QUATTRO 3.0TDI 258HP 43 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
ШИФРА: 042322

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Citroen C4 Picasso SPACETOURER 1.6HDI 120HP 10 600 ЕУР
Audi A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 190HP BUSINESS LINE 21 900 ЕУР
 VW Passat 2.0TDI 150HP 16 900 ЕУР
Audi A8 QUATTRO 3.0TDI 258HP 43 500 ЕУР
Кон почеток