Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS LINE

20 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 04 септ. 10:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

VW Passat COMFORTLINE 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS 17 400 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE  ПРОДАДЕН 15 100 ЕУР
IVECO DAILY 65C 6 800 ЕУР
Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP BUSINESS 7 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
ШИФРА: 011637

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
VW Touran TRENDLINE 1.6TDI 115HP 14 300 ЕУР
Seat Leon 1.6TDI 110HP 10 300 ЕУР
Mercedes-Benz GLC 220D 170HP 4-MATIC EXECUTIVE 28 800 ЕУР
VW Touareg 3.0TDI FACELIFT 4-MOTION 27 800 ЕУР
Кон почеток