Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

0 ЕУР

22 700 ЕУР

Се продава од: xxx xxx Денес 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 2.0TDI DESIGN 110kw (150кс) прва регистрација 26.2.2016 година со највиско ниво на опрема, со изминати 115000км, со сервисна книга и фактури од сите сервиси во овластен Ауди сервис, со последен сервис на 12.09 2020г. неудирана и максимално зачувана без ниту една грепка со многу дополнителна опрема, покрај опремата за DESIGN линијата:
-Мythos металик црна боја,
-Алуминиуски фелни 7,5х17
-Навигационен систем ПЛУС со MMI touch-8,3" дисплеј, слот за СИМ картичка, WLAN hotspot, борд компјутер 7" дисплеј,
-Comfor key со сензор за отворање на багажната врата,
-Audi connect,
-Audi smartphone interface-AUX IN, 2 USB, Audi music interface,
-Audi sound sistem, DVD, 2 SD card,
-Аudi active lane assist,
-Audi Pre Sense City,
-Aluminium ellipse 3D внатрешна декорација
-систем за препознавање знаци,
-паркинг сензори напред и назад со асистенција за паркирање,
- спортска суспензија,
-LED + Bi-XENON светла,
-амбиентално осветлување плус,
-хром пакет-хромирани лајсни на предна маска, предни дифузери и околу стаклата и хромирана издувна цевка,
-алуминиумски лајсни на рачките на вратите,
-заден дифузер во Matt black titanium боја
-асистенција за долго светло,
-темпомат,
-комфорни седишта со штоф Concept,
-сензори за светло, дожд, замор, фронтален судар, притисок на гуми ...

-БУКВАЛНО КАКО НОВА

-регистрирана до Мај 2021 г.

-цена на ново возило 51.200 евра
Leaflet
Кон почеток