Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 190HP S-TRONIC

26 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 07 дек. 10:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

Citroen C4 Picasso SPACETOURER 1.6HDI 120HP 10 600 ЕУР
Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP 7 300 ЕУР
Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP 34 400 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP BUSINESS 15 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
ШИФРА: 153943

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
VW Touareg 3.0TDI FACELIFT 4-MOTION 27 800 ЕУР
BMW 116 D 1.5D 116HP EFFICIENT DYNAMICS 12 900 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 110HP 11 800 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE 16 200 ЕУР
Кон почеток