Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 AVANT 2.0TDi 150HP

16 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 16 септ. 14:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

174 Огласи во продавницата

VW Touareg 3.0TDI 245HP BM 4 MOTION 19 800 EUR
VW Touran 1.6TDI 110HP BLUEMOTION 13 900 EUR
Audi A6 3.0TDI S-TRONIC QUATTRO BUSINESS 29 800 EUR
VW Touareg 3.0TDI 245HP BM 4-MOTION 19 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
ШИФРА: 098029

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

174 Огласи во продавницата
Audi A6 3.0TDI S-TRONIC QUATTRO BUSINESS 29 800 EUR
VW Golf 7 1.6TDI 110HP 11 800 EUR
Audi A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP 12 800 EUR
BMW X3 xDrive 2.0d 190HP BUSINESS 20 800 EUR
Кон почеток