Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 tdi

3 300 ЕУР

Се продава од: Vlatko 21 ноем. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.060 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A4
Kolata e vo dobra sostojba vtora gazda uvezena e od holandija.
Leaflet
Кон почеток