Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8 V PERFEKTNO -05

4 666 ЕУР

Се продава од: IGOR Вчера 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005
BORDKOMPJUTER
FABRICKO RADIO
PARKING SENZORI
MAGLENKI
CENTRALNO SO DALECINSKO
2 KLUCA
DVOZONSKI KLIMATRONIK
10 AIR BAG
ABS/ESP
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZOR
ALUMINIUMSKI BANDAZI SO 2 PARA GUMI
Voziloto e vo bezprekorna sostojba z apoveke info na tel
Leaflet
Кон почеток