Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A4 2.0

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Staklo Al Plast Вчера 21:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата

VW Golf 5 1.9 105 ks 0 ЕУР
Lada Niva 01 1.7 obicen motor 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Prodavam AUDI A4 KARAVAN 2.O 140 KS .VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA ,MOZE PROVERKA KADE SAKATE ,REGISTRIRANO I SO ZELEN KARTON DO MAJ 2020 GOD . Tri kluca orginalni,novi predni gumi,stegnato podvozje ...tel 075 201 030
Staklo Al Plast
075201030
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата
VW Golf 5 1.9 105 ks 0 ЕУР
Lada Niva 01 1.7 obicen motor 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации