Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0TDI 143KS 129000KM GARANCIJA LED XENON FULL -11

10 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 17 јан. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата

AUDI A4 2.0TDI 143KS AUTOMATIC 2XSLINE AVANT -09 9 999 ЕУР
VW GOLF 2.0TDI 143KS HIGHLINE 127000KM -11 8 490 ЕУР
VW PASSAT 2.0TDI 143KS HIGHLINE DSG KOZHA FULL -12 0 ЕУР
AUDI Q5 3.0TDI 245KS AUTOMATIC 2xS-LINE 4X4 QUATTRO -10 15 490 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
078227781
🎉🎉UNIKATNO AUDI 129.000km PISMENA NOTARSKA GARANCIJA.SERVISNA KNISHKA DO POSLEDEN KM.🎉🎉
Модел:AUDI A4 2.0TDI 143KS LED XENON AMBITION NAVI,/СЕДАН
Произведено:2011 Оригинална год на производство
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 143кс Еуро5
Менувач:Рачен 6 брзини
Боја:Металик Сива
Врати:5
Километража: 129.000KM Оригинални со писемена нотарска гаранција.Сервисна книшка водена до крај и
ИТ Тарга EF 249 AB.
ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:
Едно од најдобрите возила увезени од нас во последните 10 години.Во прилог слики од Италја од возилото,тарга,сервисна книшка.
Увоз од Италија.Регистриран до серт.2021.
Направен голем сервис пред 3000км (ребрасти,клинетст,затегачи комплет се).
Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка -11 без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.Доколку најдете грам втора фарба или вратен километар ви го давам гратис.
Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.Може проверка и во овластен сервис на АУДИ.
Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.Нема ниту едно излупено или репарирано копче се е фабрички.
4 Нови зимски гуми
Опрема:
-Мултимедиа Нави MMI SD AUX BT
-Лед дневни светла
-BI-XENON адаптивни фарови
-Кожен серво волан со команди
-Рекаро салон
-Климатроник (исправен лади)
-Борд Компјутер
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки
и мн друго.
Локација:АС Ауто Лидер Дооелb с,Можидивњак ББ Крива Паланка.Прв плац од лева страна на 8км пред Крива Паланка.
🚩🚩🚩 CENA:11490 EVRA🚩🚩🚩
AS AUTO LIDER DOOEL
078 22 77 81 072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата
BMW X1 2.0D 177KS XDRIVE 4X4 AUTOMATIC ATTIVA -11 10 999 ЕУР
VW GOLF 2.0TDI 143KS HIGHLINE FULL -11 AS AUTO 7 890 ЕУР
AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 2.0TDI 177KS -12 AS AUTO 11 490 ЕУР
AUDI Q5 3.0TDI 245KS AUTOMATIC 2xS-LINE 4X4 QUATTRO -10 15 490 ЕУР
Кон почеток