Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0TDI 177KS 2XS-LINE KOZHA NAVI LED 2012

10 490 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 24 ноем. 14:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата

VW GOLF 2.0TDI 143KS HIGHLINE FULL -11 AS AUTO 8 199 ЕУР
MERCEDES E220 CDI 170KS AVANGARDE 7G-TRONIC 2011 13 990 ЕУР
OPEL CORSA E 1.2 90KS BENZIN FABRICKI PLIN -12 AS 4 980 ЕУР
MERCEDES-BENZ A180 CDI AMG SPORT NAVI -14 AS AUTO 11 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Audi
Модел
A4
078227781
➡️➡️10500 ЕВРА⬅️⬅️

Модел:AUDI A4 2.0TDI 143KS LED XENON 2xSLINE NAVI,LANE KEEP,BLINDSPOT/Караван
Произведено:2012 Оригинална год на производство 12 na site stakla
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 177кс Еуро5
Менувач:Рачен 6 брзини
Боја:Бела
Врати:5
Километража: 197.000KM Оригинални со писемена нотарска гаранција.Сервисна книшка водена до крај и ИТ Тарга EL 116 KM.

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка -2 без удари без грам кит или шминка.Без точка без грепка.

Сервисна книшка водена од прв до последен километар само во овластен Ауди сервис.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана,може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.Може проверка и во овластен сервис на АУДИ.

Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.Нема ниту едно излупено или репарирано копче се е фабрички.

3 Клуча 4 Нови гуми

Опрема:

-Мултимедиа Нави MMI SD AUX BT
-Lane Keep Assist
-Blindspot монитори
-Лед дневни светла
-BI-XENON адаптивни фарови
-Кожен серво волан со команди
-Рекаро салон
-Климатроник (исправен лади)
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Централно со далечинско
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.Прв плац од лева страна на 8км пред Крива Паланка.
AS AUTO LIDER DOOEL
078 22 77 81 072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата
MERCEDES E220 CDI 170KS AVANGARDE 7G-TRONIC 2011 13 990 ЕУР
OPEL CORSA E 1.2 90KS BENZIN FABRICKI PLIN -12 AS 4 980 ЕУР
VW GOLF 2.0TDI 143KS HIGHLINE FULL -11 AS AUTO 8 199 ЕУР
VW GOLF 2.0TDI 177KS GTD R-LINE DSG NAVI LED 2011 9 500 ЕУР
Кон почеток