Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 B6 1.9 TDI 131 KS

3 333 ЕУР

Се продава од: Darko 16 фев. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Prodavam ili menuvam Audi A4 b6
1.9 TDI 131 ks
Oprema
-DVOZONSKA KLIMA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI
-EL.PODESUVANJE NA FAROVI
-PODESIV VOLAN
-CENTRANO ZAKLUCUVANJE
-RADIO CD DVD (SO ZADNA KAMERA ZA VO RIKVERC)
-AL.BANDAZI 205/65/16 SO ZIMNI GUMI
ZA POVEKJE INFO NA TEL 078 364 955
ZAMENA MOZE ZA KOLA NA BG ILI NA MK TABLICKI SO VASA ILI MOJA DOPLATA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации