Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 -04

0 МКД

Се продава од: vladimir 31 мај 08:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Voziloto e uvezeno od Slovenija so servisna kniska od prv vlasnik.Golem servis ima napraveno vo Makedonija.i e vo odlicna sostojba
vladimir
070322609
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации