Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 -05

6 500 ЕУР

Се продава од: AUDI 27 окт. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 140 konja, prv gazda, so servisna kniska, sega napraven golem servis, evidencija od prv do posleden servis. Moze Zamena so avto nad 2012 avtomatik.
Leaflet
Кон почеток