Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9tdi -01

4 300 ЕУР

Се продава од: David 14 јан. 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
AUDI A4 1.9tdi 131konski sili, motor odlicen, potrosuvacka od 7l gradska, full oprema. Servisirana prednica, registracija uste 10meseci so zelen karton. Novi letni gumi, mal servis praven pred 2000km, na nego smeneti kocnici komplet Moze da se vidi vo sekoe vreme, cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor. Tel. Broj:077 575 460
Leaflet
Кон почеток