Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 -11 TDI

12 000 ЕУР

13 500 ЕУР

Се продава од: audi Вчера 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 143Ks so napraven GOLEM SERVIS.
-realna kilometraza
Kolata e kako nova i ima FULL OPREMA:
-ABS
-EPS
-ELEKTRICNA SOPIRACKA SO AUTO HOLD
-FULL LED SVETLA
-SVETLA ZA MAGLA
-TEMPOMAT
-SENZORI ZA PARKIRANJE
-SENZOR ZA DOZD
-GREENJE NA SEDISTA
-NAVIGACIJA
-SD SLOTx2
-DVOZONSKA KLIMA
-LUMBAR SUPPORT
-SISTEM ZA MIENJE FAROVI
-ALUMINIUMSKI BANDAZI
-AMBIENATALO SVETLO

Registrirana do 5-ti mesec 2020 godina.
VREDI DA SE VIDILeaflet
Кон почеток