Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 TOP

11 300 ЕУР

12 700 ЕУР

Се продава од: Draganco 27 окт. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Full oprema nema sto nema
dokolku sakate mozeme da vi go preneseme na MK tablici bez problem samo sto ke treba da s edoplati za carinski davacki
Redovni servisirano
Proizvedeno 12.12.2012
Uvezeno od Germanija ne za trgovija
Napraven servis golem mal
letni gumi 4 kom
zimski gumi 4kom novi
Redizajn
Nema grebnato
Draganco
078425986
Leaflet
Кон почеток