Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi a4

0 МКД

Се продава од: Petar 22 ноем. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava audi a4 2.0 125kw 170ks.Avtomobilot e so najful oprema 3x s line,redovno servisirana so servisna istorija.Za povekje info javete se na 071477507
Leaflet
Кон почеток