Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава Ауди А4 - 2001 година

0 МКД

Се продава од: Гоце Петрушевски Денес 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Колата е во одлична состојба со зелен картон .
Има нови зимски гуми .

Цена ПО ДОГОВОР.
Телефон за контакт :
Гоце Петрушевски
Гоце Петрушевски
078302782 / 070877685
Leaflet
Кон почеток