Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 B6

4 200 ЕУР

Се продава од: aleksandar 13 ноем. 01:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.990 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A4
full oprema, registriran pred mesec ipol, novi zimski gumi, vcera smeneto ulje castrol filtri so eden zbor top voziloto e,
aleksandar
075500657
Кон почеток