Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Audi A4 2.0tdi 189000km nova 2011 MT Auto

9 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto 6 999 ЕУР
Mini Cooper One D 1.4d 90ks nov 2007 MT Auto 4 900 ЕУР
Opel Meriva 1.3cdti 95ks cosmo koza 2011 Mt Auto 6 200 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks multjet 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
audi a4 2.0 tdi nova euro-5 unikat ! ! !
- servisna kniska i fakturi od audi -
- 189000 km, 3 klucevi
- napomena: 100% garancija za km -
- servisna kniska do posledno promenet rebrast kais na 180000km

- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- navigacija aux sd card
- 6 brzini
- bluetooth + telefon
- alu bandazi so novi gumi michelin
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- kozen servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- audi sound sistem 8 zvucnici, pojacalo i woofer
- audi proffesional sound sistem
- 8 airbags
- hrom lajsni
- abs,
- esp,
- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- najdobriot motor na audi so potrouvacka 5 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 189000 km ** so servisna kniska
- promenet rebrast kais, zategaci vodna pumpa se komplet na 151000km
- servisna kniska 100% garancija za kilometri
- gi imame site fakturi od servisi
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto , samo za ceniteli na audi ! ! !
---- na kolata seuste ne se izvadeni fabrickite najloni od lajsni i bagaz ---

-- uvezena od italija ....plateni davacki

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 88000km nova 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
Citroen C3 1.4hdi 70ks 92000km euro 5 2013 MT Auto 5 500 ЕУР
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto 5 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации