Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 TDI 110 hp

Се продава од: Vladimir 08 јан. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava Audi A4 1.9 TDI 110 hp 1997 godina
Kolata e odlicno socuvana.
Registrirana skoro cela godina do 11 mesec 2020
Ovaj model ima vosoko nivo na oprema.
Telefon za kontakt 070 476 209
Cena po dogovor.
Vladimir
070 476 209
Leaflet
Кон почеток