Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 ЕУР

Се продава од: Ivica Вчера 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 1.9 tdi 2001 registriran so zelen karton mnogu dobro zacuvan avtomobil servis na klimata pred 2 nedeli odlicni 4m. s gumi klimatronik, elektronski prozorci, elektricni retrovizori, dalecinsko, zatemneti prozorci int.. za poveke informacii 078-611-324 Ivica
Avtomobilot vredi da se vidi..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации