Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 143 full reg zelen karton

9 000 ЕУР

Се продава од: Audi 08 јул. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Kolata e full oprema so servisna kniska do posleden km , registrirana 08.08.2019! Uvezana od germanija ! Naj full oprmema , navi ,temopat ,park senozori , grea;ci na sedista so masazer , aux so 6cd sarzer,klimatroni 2zonski,elektrika site stakla, gepek avtomaski zatvaranje otvaranje i uste mnogu drgu exstri 18ka bandazi so cisto novi gumi !moze zamena za zamena cenata e druga!
!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации