Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 ЕУР

Се продава од: Afet Вчера 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Kollata e so full oprema 2 klucevi novi gumi novi diski i gurtni rebrastot sega mu smeniv
Afet
Leaflet
Кон почеток