Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 TDI. QUATTRO

8 000 ЕУР

Се продава од: Gjorgi 15 фев. 19:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava Audi A4 karavan 2006 so full oprema vo odlicna sostojba so realni 163.000 km napraven golem servis rebrast kais zategaci vodna pumpa ulje filtri itn.Kolata moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации