Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUDI A4 2.0 TDI

9 900 ЕУР

Се продава од: Igor 18 септ. 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Odlicna sostojba
Redovno servisirana vo servis Kolevski
Bez nieden defekt
Realna kilometraza
Zatemneti zadni stakla vo Novus so atest
Zimski gumi Nexen 2019
Letni gumi Continental EcoContact 6 2020
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации