Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4

2 100 ЕУР

2 500 ЕУР

Се продава од: audi 11 дек. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava Audi A4 1.6 1998god
atestiran plin reg. do 06.2018god zelen karton
dve novi zimni dve
letni novi
klimatronik od oprema se funkcionira
pred 1000km ima naprav. servis so ina deloovi ulje moze zamena za karavan ili monovolumen
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации