Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4

7 500 ЕУР

Се продава од: Trimi 20 септ. 01:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
se prodava Audi A4 2.0TDI god na proiz 2008 vo perfektna sostojba registrirana servisirana redovno so dva para novi gumi i bandasi letni i zimski uvezena od CH pred edna god,proverka vo bilo koj servis po vas izbor
Leaflet
Кон почеток