Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 3.0 TDI quattro

11 500 ЕУР

Се продава од: Mumin Денес 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 3.0 TDI quattro
213.000km originalni so servisna kniska
2010 godina Full opr
Registrirano so zelen karton
So zimski i letni gumi +bandasi 2para
Leaflet
Кон почеток