Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 ЕУР

Се продава од: Mendo Денес 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
071887247
Vetem kesh


Leaflet
Кон почеток