Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Се продава од: Tusha Вчера 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Full oprema dvozonska Klima koja funksionira i polneta ova leto perfektno,dva kluca,Ekstra novi M+S Gumi staeni sega,So Ekran i Vgradena Navigacija Fabricno,Radio so Sarzer 6 CD,Elektronika na site staklla koi funksionirat,Centrallno zatvaranje funksionalno so dalinsko zatvaranje i otvaranje na site vrati i prozori, So Servisna kniska i istorija na site servisi redovno,Mozna zamena... Za kes ekstra cena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации