Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 tdi 140 ks

12 500 ЕУР

Се продава од: Ilija Kolevski 24 мај 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava audi a4 2.0 tdi ful oprema navigacii kupena so 170.000 odrzavano se u Porche i Kolevski servisna kniska ima moze da se proveri golem servis napraven original km 230.000 bez grebnatinka sega registrirana , garazirana , top kola se prodava zaradi kupuvanje nova kola . Koj saka zver domakinska kola socuvana neka poveli .
Ilija Kolevski
070222281
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации