Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A4 avant 2.0tdi 2007

3 950 ЕУР

5 950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 23 јун. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009 7 000 ЕУР
VW GOLF 1.9TDI COMFORTLINE-07 4 600 ЕУР
IVECO TERMOKING 6 600 ЕУР
MAZDA 5 2.0DITD- KLIMATRONIK 7SEDISTA-08 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
audi a4 avant 2.0tdi
pom km; 195.000
god na proizv.12/2006

oprema:greaci na sed, klimatronik , servo, abs, centralna brava, elektrika na stakla,,,,,
.plateni davacki do reg.
autoplac autologistik
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
MERCEDES VITO 111CDI TOVARNO SO 5SEDISTA 5 200 ЕУР
VW Golf 1.9TDI comfortline 2004 3 800 ЕУР
VW Transporter 1.9tdi doka 2007 7 000 ЕУР
Opel Corsa 1.3cdti sport 2008 3 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации