Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A4 Avant business line 2.0TDI 150HP

17 400 ЕУР

Се продава од: Samoil 22 ноем. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Realni kilometri so elektronska servisna kniska
Kolata ima prodolzena garancija koja vazi uste 1 godina
Novi letni gumi
Bi-Xenon
F1 Shift - Tiptronic
Keyless Go
Lane assist
LED Packet
PreCrash Audi PreSense Bezbednosen Sistem
ABS
Airbag
Audi Drive Select
AUDI MMI
Auto Hold
Cruise Control
Speed Limit
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Sistem
Аluminiumski bandasi 16"
El. Skloplivi retrovizori
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori so greac
Klimatrinic 3 ozonski (display verzija)
Kozen volan
Komandi na volan
Merac na pritisok vo Gumi TPMS
Navigacija
Parking Senzori
Priprema za telefon
USB Polnac
Senzori za dozd
Business packet sedista
Greaci na predni sedista
Centralna brava so 2 kluca
Samoil
 
+38978445666
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации