Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 -00 REDIZAJN FULL OPREMA PLIN ATEST REG

0 МКД

Се продава од: audi 11 апр. 09:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA NADVORESNO E MNOGU SOCUVANA A TAKA I VNATRESNO.KUPENA E OD PRV SOPSTVENIK I E REGISTRIRANA CELA GODINA. IMA I ZELEN KARTON. NAPRAVEN E GOLEM SERVIS I IMA DVE POTPOLNO NOVI GUMI MISELIN. PLINSKIOT URED E OD NOVIOT KONVENCIONEN SISTEM I SE RAZBIRARA E ATESTIRAN MNOGU MALA POTOSUVACKA RASPOLAGAME I SO DRUGI VIDOVI NA
AVTOMOBILI*****
GOLF 3,4,5,6
-PASSAT 3,4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
OPEL,ASTRA,CORSA,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE
-AUDI,A2,A3,A4
-JEEP
-VOLVO S40,S60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,C200,220,270
-PEUGEOT,PEZO,206,207,307
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации