Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0 tdi -05

Се продава од: Oki 19 јун. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 236.000 km i e so kompletna oprema: -KLIMATRONIC -ABS+SRS+ESP -BORD KOMPJUTER -TEMPOMAT -AVTOMATSKI TIP TRONIC MENUVAC -FABRICKO RADIO CD -SERVO VOLAN -CENTRALNA BRAVA -EL.PROZORI -EL.RETROVIZORI. plateni mu se site davacki vasa e samo registracija. Moze i zamena poveke info na br. 071 359 601.
Leaflet
Кон почеток