Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 3.0 tdi 2015 allroad

0 ЕУР

Се продава од: Lux Avtomobili 13 мај 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
SE PRODAVA AUDI A4 3.0 TDI 240KS ALLROAD 2015 GODINA.

OPREMA:
ALLROAD
QUATTRO
KLIMATRONIK
START STOP
AUDI CD MP3
AUDI MULTIMEDIA
NAVIGACIJA
KOMANDI NA VOLAN
TEMPOMAT
AVTOMATSKO OSVETLUVANJE
MAGLENKI
PARKING SENZORI

KOLATA E VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVA MANA I REDOVNO SERVISIRANA.

KONTAKT: 078401165

ZA POVEKE JAVETE SE
Lux Avtomobili
078401165
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации