Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.5 TDI Diesel

2 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOGO dooel Skopje 23 фев. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOGO dooel Skopje

MOGO dooel Skopje

6 Огласи во продавницата

Pugeot 207 2009 3 400 EUR
VW Phaeton 4 MOTION 5.0 TDI 4 970 EUR
Audi A6 -01 2 185 EUR
Audi A8 -05 5 700 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Voziloto e vo dobra sostojba, so istecena registracija

MOGO dooel Skopje
071236060
Leaflet
MOGO dooel Skopje

MOGO dooel Skopje

6 Огласи во продавницата
Audi A8 -05 5 700 EUR
Pugeot 207 2009 3 400 EUR
CITROEN C8 2.0 HDI 1 900 EUR
Audi A6 -01 2 185 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации