Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 TDI 131 ks s-line moze zamena

0 МКД

Се продава од: Audi 18 септ. 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi1.9 131 ks dvizonska klima greaci na sedista bord komjuter tempomat rikaro sedista kozen volan 6 airb elekt stakla 18 bandasi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации