Македонски | Shqip | English |

Audi А4 2.0 tdi full oprema reg Moze zamena

Се продава од: Audi 28 окт. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Audi A4 2.0 tdi
Full oprema
God:2005
Reg do 20.03.2020 so zel karton
Servisirano
Moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток