Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoS 19 апр. 11:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AutoS

AutoS

16 Огласи во продавницата

OTKUP NA AVTOMOBILI -99 -13 GOD NAJBRZA ISPLATA 0 МКД
Ford Focus Golem izbor na Koli Karavan moze zamena 2 500 ЕУР
KUPUVAM CHEVROLET SPARK AVEO CAPTIVA 0 ЕУР
OTKUP NA AVTOMOBILI 01 -15 NAJBRZA ISPLATA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
KOLI, AVTOMOBILI KUPUVAM OTKUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA OD SITE MARKI.

2000-2015 GODINA

KUPUVAME I KARAVANI NAD 2003 GODINA NO SAMO OD
MARKITE NA VW PASSAT,AUDI A4, A6 AUDI A6,BMW 3,BMW 5 PO REALNI CENI.

Otkup
OTKUP NA KOLI

KUPUVAME
AUDI A3 A4 A6 A8 Q5 Q7
ALFA ROMEO 147 156 159 GT

BMW 318 320 330 525 530
CHEVROLET AVEO SPARK CAPTIVA
CITROEN C1 C2 C3 C4 C5
DAEWOO MATIZ LANOS
FIAT PUNTO GRANDE BRAVO LINEA DOBLO
FORD FIESTA C-MAX FOCUS MONDEO GALAXY
HONDA CIVIC CRV
HYUNDAI ACCENT COUPE GETZ IX35 TUCSON
JEEP WRANGLER GRAND CHEROKEE
KIA CEED PROCEED SORENTO RIO
LANDROVER FREELANDER DISCOVERY
MAZDA 6 RX-8 RX8
MERCEDES B180 B200 C200 C220 C270 C320 CL200 CL320 CL500 CLK 200 CLK230 CLK270 CLS250 CLS270 CLS320 CLS350 E200 E220 E270 E280 E290 E300 E320 E350 ML320 ML350 SLK200 SLK 230 SLK250 S320 S350
PAJERO L200 PEUGEOT 206 PEUGEOT 207 PEUGEOT 208 PEUGEOT 307 PEUGEOT 308 PEUGEOT 407 PEUGEOT 4007 PEUGEOT 807 PARTNER BERLINGO RCZ BOXSTER RENAULT CLIO MEGANE LAGUNA SEAT LEON SKODA OCTAVIA RAPID SUPERB ROOMSTER YETI SUZUKI GRAND VITARA SX4 TOYOTA YARIS RAV4
VW GOLF VW PASSAT VW TOURAEG TOURAN EOS T5 CC
AutoS
OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI,BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 99-2017 GODINA .SO REALNI CENI.ISPLATA VEDNAS
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
075 689970
Leaflet
AutoS

AutoS

16 Огласи во продавницата
OTKUP NA KOLI VOZILA -99 -12 ISPLATA KES 0 МКД
Se kupuva Berlingo Partner Doblo Plakam najrealno 10 000 ЕУР
Audi A3  A4  GOLF 5  PASSAT  OCTAVIA KUPUVAM VW 2 000 ЕУР
OTKUP NA VOZILA -97 -12 VO SEKAKVA SOSTOJBA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации