Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 TDI 2.5 -03 120kw 163 KS Perfektno

4 499 ЕУР

Се продава од: Furkan Вчера 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
Ekstra sostojba so Full Oprema kraj 2003 ,Servisirana so servisna kniska istorija,Dvozonska klima greaqi na sedista ,Radio so ekran i Navigacija so Sarzher 6 CD ,Eksta novi Gumi M+S,Dva kluca so daleqinsko zatvaranje i otvaranje na vrati i prozori , Hallogenki,i sto e naj vazno nisto ne fali a sve funksionira vo perfektna sostojba .MOZE zamena...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации