Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 avtomatic

0 МКД

Се продава од: Jane 23 септ. 00:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Se prodava AUDI A4 2.0
150 konjski sili
Avtomatski menuvac
Led svetla
Full oprema
Realna kilometraza (proverka vi sekoe vreme)
Cena po dogovor, a mozna e i zamena.
Leaflet
Кон почеток