Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.0tdi facelift led avtomatic

12 700 ЕУР

Се продава од: Vlatko 13 јан. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Full oprema dva kluca servisna kniska novi gumi led avtomatic plateno se do reg
Leaflet
Кон почеток