Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.7 s-line

Се продава од: Martin 22 окт. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi A4 2.7 s-line
-2008g
-195000km
-4 novi gumi Pireli
-komplet servis pred 4000km
Uvezeno od Hannover Germanija
Leaflet
Кон почеток